Bambosze wełniane

Bambosze wełniane

Ciepłe bambosze wykonane z wełny są nie tylko wygodne, ale i niezwykle stylowe. Sięgają powyżej kostki, wyglądają oryginalnie i pasują do każdej domowej stylizacji. Wykonano je z mieszanki wełny owczej oraz wielbłądziej, co sprawia, że są miękkie i wykazują korzystny wpływ na Twoje zdrowie. Krótko strzyżony włos tworzy wełnę zobojętniającą jony dodatnie, które destrukcyjnie oddziałują na system nerwowy, rozstrajając go i zakłócając prawidłowe funkcjonowanie. Właściwości wełny są doceniane na całym świecie za działanie uspokajające i łagodzące dolegliwości bólowe. Pomaga ona osobom zmagającym się ze schorzeniami reumatycznymi. Wykazuje właściwości bakteriostatyczne i hipoalergiczne, dlatego doskonale sprawdza się w roli surowca do produkcji kapci domowych.

Podaruj sobie ciepłe bambosze wełniane, które otulą Twoje stopy przyjemnym puchem, zapewniając doskonałą przyczepność do podłoża. Niezależnie od nawierzchni, nie musisz się obawiać poślizgnięcia – podeszwa jest wyposażona w specjalną powłokę, która stabilizuje nogę podczas chodzenia.

Sprawdź nasze ofertę wełnianych bamboszy

W naszym asortymencie znajdziesz bambosze w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością dobierzesz idealne dla siebie modele. Są one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych – beżowe, szare i brązowe, świetnie wpisują się w każdą domową kreację. Stopy nie pocą się, ponieważ wełna – zarówno owcza, jak i wielbłądzia – umożliwia wydajną wentylację i zapewnia sprawny przepływ powietrza. Ciesz się ciepłymi bamboszami bez obaw o zdrowie stóp i przekonaj się, jak miłe może być stawianie kolejnych kroków w tych niezwykle ciepłych, lekkich i miękkich butach.

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów – jej gwarancją jest certyfikat Woolmark, świadczący o perfekcyjnym doborze surowców tworzących nasze wyroby oraz ich naturalności. Wybierz zdrowe bambosze wełniane dla siebie i swoich bliskich. Bogaty asortyment sprzyja dokonaniu satysfakcjonujących zakupów.