Bambosze wełniane

Bambosze wełniane

Ciepłe wełniane bambosze to wybór idealny na okres jesienno-zimowy. Warto pamiętać, że najłatwiej przeziębić się właśnie od stóp. Przeciąg w domu lub chodzenie po zimnej posadzce może skończyć się nie tylko lekkim katarem. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w prawdziwie domowe papcie.

Dostępne w naszym sklepie kapcie są nie tylko wygodne, lecz także niezwykle stylowe. Sięgają powyżej kostki, wyglądają oryginalnie i pasują do każdej domowej stylizacji. Prezentowane modele wykonane zostały wyprodukowane z najlepszej wełny owiec merynos. Posiadamy również kapicie/bambosze z naturalnej owczej skóry. Materiał tego typu jest miękki, przyjemny w dotyku i ma korzystny wpływ na Państwa zdrowie. Zdrowotne właściwości wełny są znane i cenione na całym świecie.

Właściwości wełny

Ten naturalny surowiec pozyskiwany podczas strzyżenia owiec zobojętnia jony dodatnie, które destrukcyjnie oddziałują na system nerwowy, rozstrajając go i zakłócając prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki temu nasze bambosze mają działanie uspokajające. Łagodzą uciążliwe bóle stawów oraz mięśni. Są zatem szczególnie polecane osobom borykającym się z zapaleniami stawów. Wełna ma również właściwości bakteriostatyczne i hipoalergiczne, dlatego doskonale sprawdza się w roli surowca do produkcji kapci domowych. Pomimo tego, że jest dość gruba, stopy nie pocą się. Wełna owcza zapewnia wydajną i skuteczną wentylację i przepływ powietrza, co zdecydowanie zapobiega powstawaniu bakterii.

Jakie modele kapci są dostępne w naszym sklepie?

Staramy się dopasować asortyment do wymagań każdego Klienta, dlatego w naszym sklepie dostępne są bambosze z owczej wełny w różnych rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych. Mają Państwo do wyboru kapcie szare, beżowe i brązowe. Papcie są nie tylko modne oraz wygodne, lecz także bezpieczne. Podeszwa została pokryta specjalną warstwą antypoślizgową, która stabilizuje nogę podczas chodzenia zwłaszcza na śliskich posadzkach lub schodach.

Jeśli szukają Państwo domowych kapci najwyższej klasy, to wełniane bambosze spełniają wszystkie warunki. Są lekkie, miękkie, puszyste, nie obcierają stóp. Ponadto pozwalają zadbać o zdrowie stóp. W naszym sklepie dostępne są wyroby najwyższej jakości, o czym świadczy certyfikat Woolmark, potwierdzający perfekcyjny dobór surowców do produkcji kapci oraz innych akcesoriów.