OBUWIE

Kapcie skórzane, ze skóry owczej

Jeśli szukasz ciepłych kapci, które skutecznie zapobiegną marznięciu Twoich stóp, koniecznie sprawdź właściwości, jakimi cechuje się skóra owcza. To właśnie z niej tworzone są wygodne domowe buty dostępne w tej kategorii. Możesz przebierać w różnych rozmiarach i fasonach – oferujemy zarówno klasyczne, wsuwane kapcie skórzane, jak i wysokie bambosze, sięgające za kostkę. Wszystkie wyposażono w antypoślizgową podeszwę, abyś mógł stawiać stabilne kroki i swobodnie się przemieszczać, niezależnie od nawierzchni. Wybierz odpowiadający Ci wariant kolorystyczny. Asortyment obejmuje szare, brązowe i beżowe buty domowe w wielu rozmiarach (35-44). Przekonaj się, jaki komfort zapewniają produkty z owczej skóry.

W ofercie znajdziesz też komplety kapci – to świetne rozwiązanie dla Twoich gości. Zestaw zawiera pięć par w różnych rozmiarach, zatem każdy ma szansę dopasować dla siebie idealny model.

 • Bambosze wełniane z runa owczego
 • Promocja
  Wełniane kapcie gościnne 5w1 beżowe
 • Kapcie z naturalnej owczej skóry
 • Długie wełniane elastyczne skarpety
 • Krótkie ciepłe elastyczne skarpety
 • Wełniany but ogrzewajacy stopy
 • Baleriny dla dzieci z wełny owczej (szare)
 • Baleriny dla dzieci z wełny owczej (kremowe)
 • Promocja
  Wełniane kapcie gościnne 5w1 szare
 • Damskie kapcie ze skóry owczej

Jakie są zalety kapci skórzanych?

Wyjątkowy wygląd skóry owczej połączony z delikatnością wełny Merino i Camel tworzy perfekcyjną kompozycję dla osób zmagających się z problemem zimnych stóp. Skóra odpowiada za utrzymanie stałej temperatury w bucie, niwelując efekt uciekania ciepła. Jednocześnie pozwala nogom oddychać – wydajna wentylacja zapobiega nadmiernemu poceniu się. Zyskujesz zatem maksymalną wygodę i higienę.

Wybierając kapcie ze skóry owczej z domieszką runa australijskiego Merinosa i wełny wielbłąda, możesz korzystać z pozytywnego wpływu tych materiałów na Twoje zdrowie. Zobojętniają one jony dodatnie, uznawane za destrukcyjnie działające na system nerwowy człowieka. Działają uspokajająco i pomagają zniwelować napięcia oraz stres. Odczuwasz w nich realny przypływ sił witalnych, relaksujesz się oraz regenerujesz swój organizm. Wymieniając zalety wełnianych bamboszy, nie można zapomnieć o właściwościach bakteriostatycznych i hipoalergicznych.

To idealne rozwiązanie na chłodne wieczory, gdy pomimo ujemnych temperatur na zewnątrz pragniesz zapewnić ciepło stopom. Sprawdź oferowane produkty i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.